IMOBIL, STR.M.EMINESCU,NR.17,ET.8, AP.34, SECTOR 1, ST:20.16MP

Identificator publicitate:

1 Bucata
-5%
Durată publicitate
15.05.2026 • 07:00:0014.06.2026 • 07:00:00
Preț pornire
129.20000 Lei
Preț de pornire
129.20000 Lei
Licitația Număr2Procent reducere -5%Preț de evaluare
136.00000 Lei
Cotă TVAScutit TVATaxă participare
12.92000 Lei
Structură teritorială
Direcţia Generală Regională a Finanţelor Publice BUCUREŞTI

Loc deținere

STR.M.EMINESCU,NR.17,ET.8, AP.34, SECTOR 1 BUCURESTI

021/307.57.80

Loc predare

STR.M.EMINESCU,NR.17,ET.8, AP.34, SECTOR 1 BUCURESTI

021/307.57.80

SecțiuneApartament
CompartimentareSemidecomandat
Nr. camere/încăperi1
Suprafață Utilă (mp)12,7
An finalizare construcție1937

COMPUS DIN APARTAMENT 1 CAMERA LA MANSARDA, BUCATARIE, W.C., DUS. CF nr.253019-C1-U35; Nr.cadastral: 253019-C1-U35

ConfortConfort 3
ConstrucțieBeton armat
Etaj8
Număr niveluri imobil8
Nr. băi/grupuri sanitare1
Suprafață Totală (mp)20,16
Stadiu construcțieFinalizat
Stare proprietateDe renovat
Structura de rezistențăBeton armat
ParticularitățiBalcon
AccesCale rutieră

Accesul la imobil, mansarda, se face cu liftul pana la et.7, apoi pe scari. In exclusivitate: camera, bucatarie, w.c., dus. In indiviziune: cote parti comune - din culoar, culoar, spalatorie, boxa-debara, balcon. Incalzire: centrala termica de bloc. Consolidat - PVTL nr.3552/30.11.2006.

DenumireDenumire creditor
Liber de sarcini