Imobil - constructie+teren

Identificator publicitate:

1 Bucata
-25%
poza 1
poza 2
poza 3
poza 4
poza 5
poza 6
poza 7
poza 8
poza 1
poza 2
poza 3
poza 4
poza 5
poza 6
poza 7
poza 8
Durată publicitate
12.05.2026 • 07:00:0011.06.2026 • 07:00:00
Preț pornire
366.52350 Lei
Preț de pornire
366.52350 Lei
Licitația Număr2Procent reducere -25%Preț de evaluare
488.69800 Lei
Cotă TVAScutit TVATaxă participare
36.65235 Lei
Structură teritorială
Direcţia Generală Regională a Finanţelor Publice BUCUREŞTI

Loc deținere

loc. Chitila, jud. Ilfov

0786543421

Loc predare

str. Lucretiu Patrascanu nr. 10, sector 3, Bucuresti

0786543421

Imobil situat în loc. Chitila, jud. Ilfov, compus din teren in suprafata de 382,39 mp si constructie in suprafata de 48.38 mp, identificat cu CF nr. 53573

Stadiu ConstrucțieFinalizat
Suprafata teren382