Teren agricol - TEREN EXTRAVILAN in suprafata de 21234 MP
Identificator publicitate:
1 Bucata
-25%

Durată publicitate
14.05.2026 • 09:00:0013.06.2026 • 09:00:00
Preț pornire
106.91400 Lei
Preț de pornire Licitația Număr2Procent reducere -25%Preț de evaluare Cotă TVAScutit TVATaxă participare
106.91400 Lei
142.55200 Lei
10.69140 Lei
Structură teritorială
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
| Loc deținere | localitatea Seitin jud. Arad |
|---|---|
| Loc predare | localitatea Seitin jud. Arad |

Clasificare terenCu destinație agricolă (TDA)
teren extravilan în suprafaţă de 21234 mp,categoria arabil, observatii LOT1 CF 306536 Seitin, Judeţul Arad
| Suprafață (mp) | 21.234 |
Sarcini: Nu sunt Uzura: - Semne particulare: - Adresa identificare bun: localitatea Seitin jud Arad Constatari: -exista contract de arenda nr.38/25.04.2025 incheiat cu SC AGRO RALUCA SRL cu sediul in localitatea SEMLAC strada Independentei nr.182 jud. Arad pana la data 27.04.2032